.

.

Едноставно модерен самит шише со вода со капа и заштитен багажник - хидро вакуум изолирана колба од не'рѓосувачки омбре: Бермуда длабока

Едноставно модерен самит шише со вода со капа и заштитен багажник - хидро вакуум изолирана колба од не'рѓосувачки омбре: Бермуда

DEN 255.68
Износ

Едноставниот модерен самит со капакот за подигање и чевли е направен од двоен wallид, вакуум изолиран не'рѓосувачки челик за да ја задржи водата ладна со часови. Заштитниот силиконски багажник го одржува вашето шише во место и одговара на стилот на вашето шише. Капакот Chug е одличен за да останете хидрирани за време на вежбањето и тоа е доказ за протекување. Изолиран вакуум : Едноставен модерен софтвер за пијалоци е двоен и изолиран со вакуум, што го одржува вашиот омилен пијалок топол или ладен со часови. Совршено за вас или за децата во вашиот живот!. Доказ за протекување на капакот : Изграден за лесно пиење во движење, овој капак е доказ за протекување кога капакот се затвори. 18/8 не'рѓосувачки челик : Шише е направено од премиум мерач 18/8 не'рѓосувачки челик и е обложено во издржлива завршница, која е отпорна на 'рѓа . Премиум бакарен обложен изолационен слој : Надворешноста на внатрешниот wallид, во вакуум запечатено подрачје , е обложено во тенок слој бакар за додадена изолација. Зошто едноставна модерна : нашите основни принципи на дарежливост и извонредност нè инспирираа да продаваме производи со висок квалитет, да дејствуваме како одлични партнери со сите со кои комуницираме и даваме минимум 10% од нашите профити.

R

Им се допаѓа и на купувачите