.

.

Ванда јуни јуни домашен двор Свагер 25oz шише за хидратација на не'рѓосувачки челик, поставено од Миранда Ламберт

Ванда јуни јуни домашен двор Свагер 25oz шише за хидратација на не'рѓосувачки челик, поставено од Миранда Ламберт

DEN 287.68
Износ

Ретро-инспирираните обрасци на Wanda June во задниот двор, 2-парчиња 25oz Tumblers носат носталгичен шарм на секоја кујна и маса. И двата тампони од не'рѓосувачки челик имаат вакуум изолиран ентериер за да ги одржуваат топлите пијалоци топло и ладни пијалоци ладни. Секој Tumbler има безбеден капак за да помогне во спречување на протекување и излевање и удобна рачка за лесен транспорт. Земете го омилениот пијалок во движење за да останете хидрирани додека брзате, да работите надвор или да го погодите патот. Препорачано миење на рацете. Достапно исклучиво во, домот на Ванда јуни од Миранда Ламберт е изложба на кујна, бар, домашен декор и парчиња таблети за да се претвори секоја куќа во дом. Мајката на Миранда, Беверли Јуни Ламберт, и нејзината баба Ванда Луис Кокер ја научија сè што знае за забавни и добредојдени гости. Од три генерации на топло, јужно гостопримство, Ванда Јуни е бренд инспириран од сеќавања. Ајде да направиме некои денес! Ванда јуни дома од Миранда Ламберт задниот двор Swagger 25oz шише за хидратација на не'рѓосувачки челик, сет од 2 Што е во кутијата : два тумници од не'рѓосувачки челик 25oz со капаци и рачки. Изолиран вакуум : Чува топло пијалоци топло и ладни пијалоци ладни. Преносни и удобни : Доаѓа со искривени капаци и рачка за да земете пијалок во движење. Ретро-инспирирани : Забавни обрасци на надворешноста изгледаат одлично на која било табела или countertop. Упатства за нега : Препорачано миење на рацете.

R

Им се допаѓа и на купувачите