.

.

Gubermaide Chug Water Bottler

Gubermaide Chug Water Bottler

DEN 248.80
Износ

Шишињата со гума од гума се совршена замена за шишиња со вода за еднократна употреба за да можете да пиете повеќе и да потрошите помалку. Дизајнот за докажување на протекување е одличен за употреба и удобната, контурирана форма се вклопува безбедно кај повеќето држачи за чаши. Rubbermaide 20 Oz Chug Water Botth : 20 мл капацитет од пластика.

R

Им се допаѓа и на купувачите