.

.

Cool Gear fl oz црвен череп топол светло

Cool Gear fl oz црвен череп топол светло

DEN 383.84
Износ

Осветлете ја ноќта и исплашете малку бонбони со поп светлата од 24 мл шише за хидратација. LED диоди за привлекување внимание ги осветлуваат овие шишиња за пиење, така што секој пат кога ќе пиете, изгледате добро како што чувствувате! Ова 24 мл. Шише има шипка за влечење на прстот за пиење со лесен пристап и зачувување на микроб. Мека зафат, рачка за складирање е одлична за носење! Без траен пластичен материјал без БПА обезбедува шишињата да бидат доволно тешки за секој предизвик. Шишињата за хидратација на поп светла се најладниот начин да останете хидрирани. Тајмерот за автоматско исклучување од 60 секунди помага да се задржат батериите на монетите мобилни (вклучени) свежи. Поп светла од Coolgear - иднината е светла! Кул опрема 24 мл розови топови на Ноќта на вештерките • Забавно сезонски уметнички дела се осветлуваат со LED база • Активирано копче : Осветли за да ја покажете вашата омилена боја • Sott Grip, зачувана рачка за носење за лесно транспорт • Повлекување на прстите на капачето за шипки го задржува Спај Герм бесплатно Исчистено, шише отпорно на тресење • Појаснето PP шише/PP капаче/TPE рачка • Безбедна машина за миење садови (отстранлива електронска основа) • Содржи 3 батерии на алкални копчиња на алкални копчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите