.

.

Bubba Trailblazer изолирано шише со вода од не'рѓосувачки челик со слама капак во сива боја, мл.

Bubba Trailblazer изолирано шише со вода од не'рѓосувачки челик со слама капак во сива боја, мл.

DEN 1.00
Износ

Заминување на пикник со пријателите или треба да останете хидрирани за време на тренингот? Донесете го шише со вода од не'рѓосувачки челик од Bubba Trailblazer, 40 мл. Со капа на слама за полесно пиење и конструкција од не'рѓосувачки челик со двојно идови, тој ќе го задржи омилениот пијалок ладен до 24 часа без кондензација, дозволувајќи ви да се држите удобно. Со капакот на протекување на протекување, можете да пиете со леснотија и без хаос. Капакот има вградена јамка за носење што го олеснува носењето во движење, а капакот на Спут работи за да се заштити сламата од нечистотија и варовник. Кога ќе завршите за денот, фрлете го капакот на горниот решетка на вашата машина за миење садови и рачно измијте го телото за расчистување без гужва. Вакуум-изолиран не'рѓосувачки челик ги задржува пијалоците ладни до 24 часа, без кондензација. Покривањето на капакот спречува истури и хаос; Вградена јамка за носење за носење во движење. Покриената обвивка ја штити сламата од нечистотија и варовник. БПА-без; Капакот е безбедна машина за миење садови, тело е само за миење на рацете. Загарантирано за живот*. *Ограничена гаранција применлива само во САД и Канада. Погледнете за детали.

R

Им се допаѓа и на купувачите