.

.

Зак дизајнира Војна на Starвездите: Мандалориското шише со вода, детето

Зак дизајнира Војна на Starвездите: Мандалориското шише со вода, детето

DEN 207.84
Износ

Шишето со вода има 16 унци и е изработено од трајна пластика, која е без БПА и доволно цврста за децата да земат каде и да сакаат. Кога не се користи, само покријте го удобниот силиконски плус за да го одржувате чист; Лесно се отвора (дури и за деца!) На притискање на копче и има заклучување за да го задржи затворен. Завртките на капакот на безбедно, нема да протекуваат кога плунката е целосно затворена и има вградена носечка јамка за патна погодност, правејќи го ова лесен шише за пиење совршено за секојдневните авантури. Не го ставајте во микробранова печка - тоа е направено за ладни пијалоци - а шишето е безбедно машина за миење садови, иако препорачуваме миење на рацете за да ги задржите уметничките дела смели и светли. Капакот за завртки не протекува кога е затворен. Вградена носечка јамка за лесен транспорт. Удобниот силиконски излив има покритие за да го одржува чиста. Изработено од трајна пластика. Капацитет од 16 мл.

R

Им се допаѓа и на купувачите