.

.

Takeya активира шише со вода од не'рѓосувачки челик w Сладен капак, 24oz onyx

Takeya активира шише со вода од не'рѓосувачки челик w Сладен капак, 24oz onyx

DEN 352.00
Износ

Takeya активира 24oz изолирано шише со вода од не'рѓосувачки челик го одржува омилениот пијалок мраз ладно или се испарува топло со часови. Совршено за каде било, хидратација на движење, големината 24oz ќе ве задржи хидрирани преку какво било тренингот или авантурата. Исто така, се вклопува кај повеќето држачи за чаши. Карактеристики на нашиот изолиран капакот на плунката ?? За лесно, контролирано, пиење со една рака. Изолацијата со вакуум со двојни wallидови го одржува омилениот пијалок ладен до 24 часа, 12 часа топло. Изолираниот капак од слама е совршен за хидрирачки наназад. Вклучува погодна рачка за широка јамка за цел ден да носите удобност или клипинг до вашата торба. Широко отворање на устата за лесно чистење и одговара на коцки на мраз. Вклучува отстранлив, заштитен силиконски браник што ги минимизира вдлабнатините и дупките. Сите материјали се без БПА. Ограничена гаранција за живот.

R

Им се допаѓа и на купувачите