.

.

Изградено шише со двојно челик од 24-унца од не'рѓосувачки челик 24-унца, црно

Изградено шише со двојно челик од 24-унца од не'рѓосувачки челик 24-унца, црно

DEN 239.68
Износ

Изградените дизајни се засноваат на едноставност, страст за материјали и желба да се олесни животот кога е во движење. Комбинирајќи ја формата и функцијата, изградената колекција на вредни, стилски и заштитни производи е инспирирана од градот што никогаш не спие. Оваа перспектива црно вакуум навредено шише е подготвено да го однесе долг ден надвор и околу. 18/8 не'рѓосувачки челик, вакуум-запечатена конструкција ги задржува пијалоците ладни 24 плус часови, или топло до 12 часа. Издржливиот пластичен капак е доказ за протекување за да се спречи истурање и вклучува удобна рачка за носење. Има 24 унци. Безбедна машина за миење садови. 18/8 не'рѓосувачки челик, не'рѓосувачки челик, изработената вакуум ја одржува оптималната температура на ладните пијалоци. Ги одржува вашите пијалоци ладни 24 часа и топло за 12. Протек за доказ за повеќе функции на капаците на капакот на капакот. Ултра издржлив финиш без пот. Безбедна машина за миење садови. Нашата приказна потекло : изградена е основана во 2003 година од тројца пријатели, Johnон Роско Сварц, Арон Лоун и Картер Вајс. Тие најдоа заедничка врска во нивната страст за иновативен дизајн, добро стокмено стока и уживање во храна и вино. Ова ги доведе до употреба на неопрена и создавање на конечен конечен тоте за вино со две шишиња. Со инвентивен тим за дизајн, изграден се прошири по оригиналното создавање. Нудејќи цела колекција на стоки кои обезбедуваат свежо преземање на секојдневните гурмански и најважни работи за комбинирање на функција и мода со неопрена. Изграден NYујорк : Дизајн и градот : Веруваме дека одличен дизајн го прави секојдневниот живот подобар. Но, за дизајнот да биде одличен, тој мора да биде различен. И тоа бара поинаку размислување. Нема подобро место да го направите ова од Newујорк. Се осмелува да бидете оригинални и исто така е епицентарот на безвредната креативна заедница. Затоа е изградено повици во Newујорк дома. Нашите дизајни се засноваат на едноставност, страст за материјали и желба да го олеснат животот кога е во движење. Во изградена, ќе најдете збирка на вредни, стилски и заштитни производи инспирирани од градот што никогаш не спие. Нашите производи комбинираат форма и функција, и како мајчин Newујоркер, тие даваат смела изјава на прв впечаток. Изградено шише со двојно челик од 24-унца од не'рѓосувачки челик 24-унца, црна : 5233283.

R

Им се допаѓа и на купувачите