.

.

Тексас Ренџерс Стики шише со вода

Тексас Ренџерс Стики шише со вода

DEN 207.84
Износ

Тексас Ренџерс Стики шише со вода - Угаснете ја жедта со ова шише со вода што може да се исцеди со разнобојни тимски логоа и ознаки на зборови .. Има 32 унци од вашиот омилен леден ладен пијалок .. Брзото капаче го олеснува отстранувањето и надополнувањето, а притисокот на испадот ги намалува протекувањата. • Брза капа го олеснува отстранувањето и полнењето на притисокот • Под притисок го намалува протекувањето • шише шише за брзо пијалоци • БЕСПЛАТНО БПА • Карактеристики Шарени логоа и знаци на зборови за да го прославите вашиот омилен тим • Одлично за спортски настани и авантури на отворено • Официјално лиценцирано.

R

Им се допаѓа и на купувачите