.

.

Едноставно модерно шише со вода од бранови - вакуум изолирана колба од не'рѓосувачки челик - шема на протекување на двојни wallидови: Океан кварц

Едноставно модерно шише со вода од бранови - вакуум изолирана колба од не'рѓосувачки челик - шема на протекување на двојни wallидови:

DEN 3.00
Износ

Едноставното модерно шише со вода со бранови обезбедува часови за задржување на температурата, облечено во најмногу свежи стилови. Од зори до самрак и возрасни до деца, ова шише е совршен додаток за хидратација. Феации : Двоен wallид, вакуум изолирано : Ова шише има двојно wallид надворешно со вакуум помеѓу идовите. Ова значи дека вашиот пијалок во шишето нема медиум за да се пренесе топлината или студот. Капакот без не'рѓосувачки челик БПА е исто така изолиран против преносот на топлина. Вашиот пијалок навистина ќе остане што е можно топло или ладно. Дури и исполнето со мраз или врела вода, шишето никогаш нема да се пот или ќе се загрее на допир!. Премиум изолација обложена со бакар : Надворешноста на внатрешниот wallид, во областа на запечатената вакуум, е натопена во бакар за дополнителна изолација. Бакарот го намалува преносот на температурата, додавајќи уште поголема изолација во вашето шише . 18/8 не'рѓосувачки челик : Оваа изолирана чаша е направена од премиум мерач, отпорен на 'рѓа 18/8 не'рѓосувачки челик. Избравме од најпопуларните бои, давајќи му на садот живописен финиш. Цврстите бои имаат суптилна искра во бојата. Оваа одобрена ФДА никогаш нема да 'рѓа или остави лош метален вкус во устата . Капакот за докажување на протекување : Свиткајте го капакот целиот пат на шишето за да создадете заптивка за доказ за протекување. Капакот е изолиран со двојно wallид, додавајќи дополнително задржување на температурата на вашиот пијалок . Пријателски големини на шумски кабини : Шишињата од бранови 9oz и 17oz се вклопуваат во повеќето држачи за чаши, шишињата 25oz и 34oz се премногу широки . Тесен отвор за уста : Кажи си збогум на Истурете го пијалокот на кошулата заради слабеење. Тесната уста на шишето со бранови ќе го канализира вашиот пијалок, овозможувајќи лесно пиење без излевање. Коцките со мраз со нормална големина ќе се вклопат преку отворањето на еден момент. Бранот 25oz ќе одржи полно шише вино . Зошто едноставно модерно? Логото S | M се залага за повеќе од премиум софтвер за пијалоци. Во нашето јадро, ние веруваме дека односите се повредни од профитот. Дарежливоста е една од нашите две основни вредности на компанијата. Даваме минимум 10% од нашиот профит и успеавме да донираме производ на причини за природна непогода. Едноставните современи производи се еднократно, намалувајќи го отпадот во нашите депонии. Нашите производи се дизајнирани да го поедностават вашиот живот, зајакнувајќи ви да бидете позитивно влијание врз луѓето околу вас.

R

Им се допаѓа и на купувачите