.

.

Шише со вода од не'рѓосувачки челик Озарк Патека со двојно wallид - 36oz

Шише со вода од не'рѓосувачки челик Озарк Патека со двојно wallид - 36oz

DEN 3.00
Износ

Ова шише со вода од не'рѓосувачки челик од Озарк Трага во 36 мл е идеален сад за кога сте надвор од куќата. Користете го на патеката за пешачење за да ја задржите водата или другите течности безбедни и безбедни и ослободени од нечистотија. Може да се стави во ранец или торба за теретана. Ова шише со вода со двојни wallидови е добро изработено и ќе ги задржи вашите течности ладни долго време. Користете го за спортски настани или за работа. Ова разноврсно шише може да се однесе на плажа или на патувања за кампување. Шише со вода од не'рѓосувачки челик со 36-оз во прав, црна : цврсти материјали. Шише со вода со двојни wallидови ги одржува течностите ладни. Боите вклучуваат црна, виолетова, малина, не'рѓосувачки челик, тиркизна и бела боја. Идеален подарок за ентузијаст на отворено. Користете за патувања во семејниот пат, кампување, спортски настани или работа. Однесете во салата за употреба при вежбање. Објавено во прав. Капацитет од 36-О.

R

Им се допаѓа и на купувачите