.

.

Зак Дизајн Дизни 13. шише со изолирана вода од не'рѓосувачки челик, замрзнато 2

Зак Дизајн Дизни 13. шише со изолирана вода од не'рѓосувачки челик, замрзнато 2

DEN 239.68
Износ

Шишето со вода е изградено од не'рѓосувачки челик, со вакуумска изолација со двојни wallидови што ги задржува и топлите и ладните пијалоци совршена температура подолго. Исто така, спречува кондензација да се формира од надворешната страна на шишето, елиминирајќи ги неуредните водни прстени. Капакот за докажување на протекување е лесен за отворање, со ослободување на копчето и лизгање што ќе го спречи случајно да не се одвиваат. Лесно е да се земе ова шише од 13,5 унца во движење, со вградена јамка за носење што се чува на капакот кога не е потребно, и форма што се вклопува во држачите на купови за автомобили. Сите материјали се издржливи, направени да траат и целосно БПА бесплатно. Се препорачува миење на рацете, не микробранови. Вакуумската изолација ги задржува пијалоците совршена температура и спречува кондензација. Лесно отворено, капакот на копчето со лизгање. Изградена во носење јамка може да се склопи од патот. Се вклопува во држачите на купови за автомобили. 13,5 мл капацитет.

R

Им се допаѓа и на купувачите