.

.

Ложа на природата Оз од не'рѓосувачки челик во вода од не'рѓосувачки челик, изолирана форма на кола со двојно wallид

Ложа на природата Оз од не'рѓосувачки челик во вода од не'рѓосувачки челик, изолирана форма на кола со двојно wallид

DEN 255.68
Износ

Ова шише со вода од не'рѓосувачки челик од 17 мл е направено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик што нема да се скрши и 100% БПА бесплатно. Изработено е и дизајниран да трае и не треба да 'рѓа. Тие се третираат со палто во прав што ги прави шишињата екстра издржливи и отпорни на гребење вклучува 1 табела и 6 столчиња. Челични рамки. Црна завршница обложена со прав.

R

Им се допаѓа и на купувачите