.

.

Хановер 32-Во. Индустриски Шик Електричен Грејач На Камин Со Реален Приказ на Дневникот И БОИ НА ПЛАМЕН СО ЛЕР, Бела

Хановер 32-Во. Индустриски Шик Електричен Грејач На Камин Со Реален Приказ на Дневникот И БОИ НА ПЛАМЕН СО ЛЕР, Бела

DEN 2239.84
Износ

Нурнете во вашата модерна страна Со индустрискиот шик електричен грејач на камин од Хановер. Нашата модерна мантија од средината на векот има елегантни отворени полици и метални потпори обложени со прав за урбан дизајн што го нагласува вашиот декор за домаќинство. Овој уникатен камин камин е поврзан со грејач вметнете кој реални најавите дисплеј и 5 LED пламен бои. Можете да ги прилагодите двојните поставки за топлина и за заштеда на топлина и за заштеда на енергија со вклучениот далечински управувач. Уживајте во пламенот со или без топлина за пријатен амбиент на огништето во текот на целата година. Индустрискиот шик електричен грејач на камин му дава на вашиот дом убавина и чувство на современ камин без проблеми и одржување. Кажете збогум на саѓи и пепел со Хановер! Модерен Индустриски Дизајн : индустриската шик колекција од Хановер е индустриска шик се среќава со модерната средина на векот. Овој камин има доволно простор за да одговара на вашиот телевизор и кабелска кутија, со погодни полици за стилизирање со растенија, книги или слики. Совршен додаток во вашата дневна соба, спална соба, подрум или дом. Поставки за топлина И Заштеда На Енергија : Уживајте во совршениот амбиент во секоја соба во текот на целата година! Двојни поставки за топлина за различни простории и сезони кои можат соодветно да се прилагодат и за заштеда на топлина и за заштеда на енергија со користење на далечински управувач или копчиња на вметнување. Топлина опфаќа 210 ФАСАДАТА. Може да се ракува со или без топлина, и изберете од 5 различни опции ЗА БОЈА НА ПЛАМЕН. Без Одржување : нема повеќе проблеми со вистински камин со нашиот електричен камин во хановер. Добијте реален ефект на пламен на вистински камин без целото одржување. Доаѓа со автоматски прекинувач за термичка безбедност за заштита од прегревање. Дизајниран со квалитетни материјали за модерен стил кој се вклопува во секој затворен простор кој ќе трае уште многу години. Димензии на каминот : Вкупни Димензии На Каминот : 53.1 "Л х 15.6" Д х 31.7 "Х. Димензии На Вметнување Камин : 23" Л х 5 "Д х 17.1" Х. Димензии На Горната Полица : 45.7 "Л х 14.9 " Д х 6.3". Димензии на страничната Полица : 8,3 "л х 14,9" д х 9 " Х.урбаниот модерен дизајн од средината на векот додава длабочина на секој декор за домаќинство. Уживајте во реалниот ефект на пламен без кавга и одржување на вистински камин. Двојните поставки за топлина со вграден тајмер ќе покриваат просторија до 210 квадратни метри. фт. Пламенот може да функционира со или без топлина за целогодишна употреба. Вклучен е далечински управувач за прилагодување на поставките од целата просторија. МОЖЕ ДА се користи КАКО телевизор И АВ штанд за вашата удобност и погодност. Мантил тежина капацитет до 110 фунти. 71-во. должина на кабелот за напојување. Вати : 800 (Ниско)/1500 (Високо). Брзо и лесно склопување. Боја На Камен : Бела.

R

Им се допаѓа и на купувачите