.

.

Никелодеон тинејџерски мутант нинџа желки Делукс партиски пакет

Никелодеон тинејџерски мутант нинџа желки Делукс партиски пакет

DEN 319.52
Износ

Направете го следниот тематски настан на вашето малечко, дополнително незаборавен и достоен за слика со овој тинејџерски мутант мутант нинџа желки Делукс партиски пакет. Овој пакет содржи сè што ви треба за да го трансформирате кој било простор во омилениот цртан филм на вашето дете. Овој пакет за забави TMNT е поставен за 16 гости. Вклучува 16 благодарни картички, десертни плочи, чинии за вечера, чаши, лажици и вилушки. Исто така, доаѓа со 32 печатени салфетки, тематски табела, балон со фолија со тежина на балон, 12 балони со латекс во две бои, виткање панделки, крепска хартија и свеќи за торта. Овој пакет за резерви на Ninja Turtle Party е официјално лиценциран производ. Со овој пакет, фаворитите за цртани филмови Макелангело, Леонардо, Донатело и Рафаел дефинитивно ќе ја живеат забавата. Никелодеон Тинејџерски мутант нинџа желки Делукс Партиски пакет : Нинџа желка забава за резерви за (16) вклучува : 16 благодарам, вечера, десертни плочи, чаши, вилушки, лажици, 32 салфетки, печатена табела, 1 фолија балон со тежина на балон, 12 балони со латекс (2 бои), крепска хартија (1 боја), панделки за виткање (2 бои) и свеќи за торта. Овој пакет за партии TMNT е официјално лиценциран производ на Никелодеон. Овој производ е изработен од хартија, пластично-ПЕТ, пластика-HDPE, пластични колкови, латекс и восок. Се одликува со смели и разнобојни отпечатоци на Мајклангело, Леонардо, Донатело и Рафаел.

R

Им се допаѓа и на купувачите