.

.

Марвел Бојс Мајлс Моралес Ноќта на вештерките Костим, начин за славење, големина 2Т

Марвел Бојс Мајлс Моралес Ноќта на вештерките Костим, начин за славење, големина 2Т

DEN 559.84
Износ

Влезете во пајакот-стих со овој костум на Мајлс Моралес за мали деца. Инспириран од Ultimate Spider Suit на Мајлс и најновиот омилен филм на вашето дете, овој скок на градите на мускулите ќе му помогне на вашето дете да изгледа како крајниот херој на пајакот. Овој костум има поставени мускули околу рацете и градите за да ја покаже силната физика на Мајлс. Вклучена е и маска за да помогне во прикривањето на тајниот идентитет на вашето дете. Материјал : 100% полиестер. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 1 џемпери и 1 маска. Деколте : екипаж. Затворање : Стил на влечење. Ракави : Долго. Карактеристики : рацете и градите се полнети за да ја покажат физиката. © Марвел, сите права се задржани. Предупредување! Опасност за гушење! Содржи мали делови; не е наменета за деца под 3 години. Белешка : Чевлите не се вклучени. Мајлс Моралес костум за момчиња од мали деца.

R

Им се допаѓа и на купувачите