.

.

Венум спаринг Беспрекорен спортски градник - за жена - бургундски

Венум спаринг Беспрекорен спортски градник - за жена - бургундски

DEN 427.68
Износ

Спаричкиот спортски градник на Венум беше специјално дизајниран со удобност и стил во умот. Неговата лесна конструкција, заедно со мекото, еластично подлога и нејзиниот еластичен опсег, обезбедуваат поддршка од природно чувство. Неговиот заоблен врат овозможува ласкаво покривање, додека неговиот тркач назад нуди оптимална слобода на движење. Овој градник за средна поддршка е идеален за вашиот боксер, сила и климатизација, вежби за јога и истегнување. Perfectlyе се спари совршено со други производи во колекцијата. Состав : 62% полиамид / 30% полиестер / 8% еластан. Отстранлив подлога. Лого на печатење на екран. Машинско миење на 30 ° C, немојте да се сувате суво.

R

Им се допаѓа и на купувачите