.

.

Активни ткаени шорцеви за машка и голема машка машка машка, до големина 3XL

Активни ткаени шорцеви за машка и голема машка машка машка, до големина 3XL

DEN 255.84
Износ

Вежбање до викенд, уживајте во спортскиот стил и тотална удобност на активните шорцеви на Расел. Флексибилна ткаенина за вклопување и влага ве одржува ладно, суво и во движење. Исклучиво на. Материјал : 52% рециклиран полиестер/42% полиестер/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Active Fit. Подигнување и инсејм : среден пораст; 7 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Мека ребрести еластична лента со лента со цртеж за удобно, престојувано. Ockебови : Две странични џебови од патент и еден заден џеб. Карактеристики : DRI-Power 360 технологија за поттикнување на пот, помага да се одржувате ладно и суво; Акцентите на рефлексивни ленти обезбедуваат видливост; Флексибилна, истегнување ткаенина се движи со вас. Активни шорцеви за мажи од Расел.

R

Им се допаѓа и на купувачите