.

.

Wynwood Studio Апстрактна wallидна уметност платно ги отпечати моделите „Avantgarde“ - злато, кафеава

Wynwood Studio Апстрактна wallидна уметност платно ги отпечати моделите „Avantgarde“ - злато, кафеава

DEN 271.84
Износ

Авантгард, е вешто направено боемско уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има квадратен ориентација на геометриски дизајн со тема на обрасци за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи рамки од дрво дебели од 1,5 инчи, подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно бесење. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени за да гарантираат висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина на пистата Авенија Апстрактна wallидна уметност платно „Avantgarde“ модели - злато, кафеава.

R

Им се допаѓа и на купувачите