.

.

Автоматски амблем на Канзас Сити Ројалс - сребро

Автоматски амблем на Канзас Сити Ројалс - сребро

DEN 114.24
Износ

Овие официјално лиценцирани автоматски амблеми се елегантен начин да го покажете вашиот омилен тим! Прави одличен подарок за вашиот омилен спортски обожавател. Тие изгледаат одлично на сите возила или на која било тврда површина (ладилници за компјутери на РВ итн.). Вклучува упатства за лесни за примена. Тие имаат метална завршница и супер силно лепило. Тие исто така се лесно отстранливи. Околу 3 "x3 " во големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите