.

.

Огледало компатибилен со 2005 година- Крајслер 2005 година- Доџ Магнум левиот возач од страната на загревањето на боја, загреана кол-в.

Огледало компатибилен со 2005 година- Крајслер 2005 година- Доџ Магнум левиот возач од страната на загревањето на боја, загреана

DEN 2.33
Износ

Специфично за производот Специфично-затемнување : Без автоматско затемнување на местото на откривање : без слепи странични сигнали за сигнал : без сигнал светло/финиш : тип на сликање : Не-преклопување Операција : Енергетска стаклена стакло : Загреаномемилорија Потсетиме : Без меморија Производство вклопување : Директно вклопување на Fit Puddle Light Вклучен : Вклучен : Вклучен : Без продадена лесна светлина : Продадена индивидуално, препорачана употреба : OE заменакол Vue огледала се вашите најприфатливи огледала за замена на OE и тие се произведени од највисок квалитет, отпорни на корозија материјали за да ги издржат сите видови на временски услови. Kool Vue е специјализирана за производство на огледала за сите правила и модели; Нашите огледала минуваат низ ригорозно време, замав и тестирање на вибрации за да бидете сигурни дека добивате ретровизори со највисок квалитет. Поддржано од 1 -годишна гаранција на Kool Vue - не можете да тргнете наопаку со огледалата на Kool Vue! Линиите на бранови на очилата за огледало не треба да се користат за да се идентификуваат загреаните огледала, бидејќи сè повеќе понови апликации повеќе не ставаат бранови линии на загреани огледала. Компатибилен со следниве возила : Локација : Одделна година на возачот (и) Направете модел трим 2010 Chrysler 300 S 2009 Chrysler 300 Signature Series 2008-2009 Chrysler 300 LX 2005-2010 Chrysler 300 C, C SRT8, Limited, Touring 2005-2007 Chrysler 300 Base 2006-2010 Dodge Charger R/T, SE, SRT8, SXT 2006-2007 Dodge Charger Base 2006 Dodge Charger Daytona R/T 2006-2008 Dodge Magnum SRT8 2005-2008 Dodge Magnum R/T, SE, SXT 2005 Dodge Magnum SXT Специјално издание OE Број : 1 CJ991 XRAC. Број на делови : CH1320352. Број на размена на дел : 1 CJ991 XRAC. CH1320352. 1 CJ991 XRAC-PFM. Fits Select : 2005-2006 CHRYSLER 300 C TOURING2010 DODGE CHARGER SXT2006 DODGE CHARGER R/T2007,2010 CHRYSLER 300 TOURING2008-2009 DODGE CHARGER2007 DODGE CHARGER SE/SXT2008-2009 CHRYSLER 300 LX2005 DODGE MAGNUM R/T2006-2007 DODGE MAGNUM SXT2008 DODGE MAGNUMand more - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите