.

.

S. polo Boys Fleece Zip Up Hoodie & Sweatpant Set 2-пакет, големини 4-19

S. polo Boys Fleece Zip Up Hoodie & Sweatpant Set 2-пакет, големини 4-19

DEN 544.00
Износ

Проширете ја својата секојдневна гардероба со американскиот Поло Асн. Момчињата цврста боја ја поштедуваат Ходи и сет на џемпери, 2-пакет. Направени во лесни за носење бои во мека ткаенина од руно, ова се сет на патент и џемпери, тој ќе носи повторно и повторно. Худ. Долги ракави. Поврати нагоре. Појавување на џемпери.

R

Им се допаѓа и на купувачите