.

.

Јакна за мажи и голема машка машка јакна, до големина 5xl

Јакна за мажи и голема машка машка јакна, до големина 5xl

DEN 640.00
Износ

Груба згодна јакна на поле од Georgeорџ сигурно ќе стане негов слој на оние во текот на деновите. Класичен стил кој му дава безвременски привлечност кон неговиот изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. Редовно вклопување. Подлога за копчиња преку затворање на поштенски фронт. Јака од точка. Четири џебови од предно копче. 97% памук/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Теренска јакна за мажи од Georgeорџ.

R

Им се допаѓа и на купувачите