.

.

Мини глувче девојче Девојче девојче со долги ракави микрофлеични пижами, сет

Мини глувче девојче Девојче девојче со долги ракави микрофлеични пижами, сет

DEN 243.04
Износ

Овој симпатичен сет за пижами на Мини Маус прави фантастичен додаток на гардеробата на која било млада навивачка. Изработено е од супер-мека ткаенина и е безбедна машина за перење и фен. Овој сет со пижами со 2 парчиња вклучува врвот на пуловер со долги ракави и пар долги дното со еластична лента за половината. Исто така, има симпатична графика на еден од нивните омилени ликови на Дизни. Комплетот за пижами „Мини глувче“ е идеален за лежење низ куќата или спиење. Достапно е во големината на девојчето дете од 2 до 4Т. Девојки за девојчиња со мали глувци со долги ракави на врвот и пантолона, панта, сет со пижами со 2 парчиња : сет со 2 парчиња за девојчиња за деца. Лиценцирани карактери. Шарени отпечатоци. Материјал : 100% плетен полиестер. Топ со целосен ракав за девојчиња. Долги дното со еластична половината. Пижами на девојчиња за деца со графики на Мини Маус. Достапни големини : 9м, 12м, 18м, 24м, 2Т, 3Т, 4Т, 5Т. Достапни бои : сина, розова, црвена. Упатства за нега : Свртете се внатре, машината измијте ладен, нежен циклус со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се сува суво на ниско ниво, веднаш извадете го.

R

Им се допаѓа и на купувачите