.

.

Верувај Ми Јас Сум Директор На Задржување Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Верувај Ми Јас Сум Директор На Задржување Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 2.00
Износ

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бело Верувај Ми Јас Сум Директор На Маица За Задржување прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка Ми Верува Дека Сум Директор за Задржување отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

R

Им се допаѓа и на купувачите