.

.

Мотоспорт СПАРТАКУС 30Х10. 00Р ПР АТВ UTВ ГУМА

Мотоспорт СПАРТАКУС 30Х10. 00Р ПР АТВ UTВ ГУМА

DEN 3.00
Износ

Спартак е голема гума со номинална 8 ката која освојува кал, меки терени и други општи услови за возење по патека. Неговите длабоки навртки обезбедуваат жестоко дејство на копање, додека додадените блокови на шарите ви даваат поголем контакт со земјата. Широко распоредениот дизајн на шарите промовира самочистење за подобро влечење и ракување. И покрај агресивната шема на шарите, овие гуми обезбедуваат удобно возење поради нивната тешка радијална конструкција. Засилена мушка за дополнителна јачина. Мулти-нивоа пред-жлеб копчиња. Совршен За Трки Во Х-Земја. Х-Земја. Пред-жлеб копчиња. Засилена мушка.

R

Им се допаѓа и на купувачите