.

.

Фурулу Нов Автомобил Центар Конзола Потпирач За Раце Бо Покритие Перница Рампа Трим Стп Кожа Додатоци

Фурулу Нов Автомобил Центар Конзола Потпирач За Раце Бо Покритие Перница Рампа Трим Стп Кожа Додатоци

DEN 111.84
Износ

Опис : Карактеристики : микрофибер кожна футрола, дише и апсорбира пот, мазна и удобна.Покријте го потпирачот за раце за да го заштитите од нула и дамки.Ребрести површина украсени вашиот автомобил внатрешни работи.Еластична лента и дизајн на тока за лесна инсталација и цврстина. Усвојте цврсти точки на грбот за да спречите лизгање.Спецификации : Материјал : стп кожа боја : Црна + Црвена Линијакомпатибилност : Големина : Вклучен е околу 32*19 пакет : 1x Ковернот За Потпирач За Раце : ве Молиме дозволете разлика од 1-3 см поради рачно мерење.Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Производи со врвен квалитет : квалитетот на производите може да се гарантира во најголема мера, бидејќи имаме сопствен производствен магацин. Производите може да се тестираат за квалитет пред да ја напуштат фабриката. Висококвалитетна логистика за дистрибуција : Нашиот магацин за испорака е во Соединетите држави. Користениот логистички метод е локален давател на логистички услуги од прво ниво во Соединетите држави. Од моментот кога ќе ја нарачате, пакетот ќе биде спакуван во рок од 24 часа. Можете да го добиете вашиот пакет во рок од 714 работни дена. Навремена услуга по продажбата : Без разлика дали имате какви било прашања во врска со давателот на логистика или квалитетот на производот, можете да ме контактирате во секое време. Се додека производот е неискористен, можете да го вратите во нашиот магацин во Њу Џерси. Ние ви служиме сесрдно 731 часа на ден.

R

Им се допаѓа и на купувачите