.

.

Ајомет Кошули За Мажи Нова Еднобојна Маица Секојдневна Спортска Тркалезна Буква Печатена Основна Кошула Со Долги Ракави

Ајомет Кошули За Мажи Нова Еднобојна Маица Секојдневна Спортска Тркалезна Буква Печатена Основна Кошула Со Долги Ракави

DEN 3.00
Износ

Кошули За Мажи Нова Еднобојна Маица Обична Спортска Буква Со Тркалезен Врат Отпечатена Кошула Со Долги Ракави со долги ракави нова Маица Со еднобојна Боја обична спортска буква со тркалезен врат отпечатена основна кошула со долги ракави. Материјал : Полиестер, Спандекс Мажи Мажи Обична Маица За Печатење Во Боја На Вратоврска ,Мажи Обични Блузи Со Долги Ракави, Машка Маица Со Пуловер Блуза Туника Маица, Мажи Обична Блуза Врвови Со Пуловер Со Долги Ракави. Материјал-70% Памук 30% Полиестер. Ткаенината е мека и еластична, удобна за вашата кожа. Дизајн-Обична маица за вратот на екипажот, вградена, долг ракав, трендовски и елегантен. Повод-Едноставен и природен дизајн ги прави овие врвови совршени за работа, секојдневна, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите