.

.

Линон Дома Декор Атена Област Килим Или Тркач Колекција, Плута и Кафеава, 8.75' 12'

Линон Дома Декор Атена Област Килим Или Тркач Колекција, Плута и Кафеава, 8.75' 12'

DEN 1871.84
Износ

Колекцијата Атина нуди најширок спектар на опции со изглед на природна трева и издржливост на волна, Атина е Тафтувана и Врзана во САД од 100% Волна со 15 гранични опции, вклучувајќи Памук и Уметнички Кожи. Големина На килим( Ft) : 8,75 'x 12'. Машина Тафтувана И Рачно Завршена Конструкција. Преоден Стил. Изработени од 100% Волна. Поддршка : Акција Назад. Содржи Латекс. 30 Дена Без Дефекти На Производителите. Редовно вакуумирајте само со вшмукување, исклучете ја лентата за тепање. Исчистете го местото со влажна крпа и благ детергент. Се препорачува професионално чистење.

R

Им се допаѓа и на купувачите