.

.

SWANN CAMEMO CANLANE 4K ULTRA HD NVR SECURITY SYSTEM

SWANN CAMEMO CANLANE 4K ULTRA HD NVR SECURITY SYSTEM

DEN 3359.84
Износ

SWANN 4 K Затворен/надворешен систем за безбедност на камера, 4 Bullet & 4 Dome POE камери 16 канали NVR 2 TB HDD жичен надзор CCTV, светла за сензори за движење, ноќно гледање во боја, Siren Wired CCTV систем - Сигурен жичен конекции плус топлина и откривање на движење за сет и заборавено погодност. Спречете го криминалот - Сензорите за движење на сензорите и сирените ги одвраќаат натрапниците. Погледнете повеќе - 4 K ви овозможува да видите детали на растојание, дури и до 100ft/30m ноќе.

R

Им се допаѓа и на купувачите