.

.

Laguna hige Tankini со висок врат

Laguna hige Tankini со висок врат

DEN 398.24
Износ

Вашата потрага по динамична облека за капење заврши. Лагуна ве покрива со овој висок врат Такини што нуди заштита од сонцето, додека ја одржувате вашата облека за плажа стилски. Тоа е разноврсна, солидна дизајн мешавина и се совпаѓа со сите дното на пливањето за да се постигне совршен изглед. Материјал : 82% најлон/18% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. тип на чаши : чаши што не се отплаќаат. Затворање : стил на пуловер. Ремени : Фиксни широки ленти. Деколте : Висок врат. Карактеристики : Отворен Racerback. Такини со висок врат за жени од Лагуна.

R

Им се допаѓа и на купувачите