.

.

Шекспир кандидат за вртење на ролна и комбо за риболов шипка

Шекспир кандидат за вртење на ролна и комбо за риболов шипка

DEN 1279.84
Износ

Contender® е изграден тежок со квалитетни компоненти кои настапуваат на високо ниво на водата. Contender® е совршен за риболовците кои бараат да излезат на вода без да ја кршат банката. 3 лежишта со топки плус еднонасочен спојник инстант анти-пренасочен лежиште. Студената фалсификувана алуминиум ™ лажичка за дополнителна јачина. Wireица со кауција Magna преголема за зголемена издржливост. Лесен графит композит празно со рачки од плута.

R

Им се допаѓа и на купувачите