.

.

Terra & Sky Women's Plus Size V-врат со кратки ракави

Terra & Sky Women's Plus Size V-врат со кратки ракави

DEN 0.33
Износ

Пронајден .. Совршен мета. Опуштена, смешно мека и класична V-врат, тоа е краткиот ракав на Terra & Sky. За сè, оваа маичка е сензационален удар за секоја облека. Носете го соло со омилените фармерки за лежерен изглед или поставете го со блејзер или фланел за полиран обичен изглед. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% модал. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Супер-меко чувство. V-вратот за жени со плус големина жени од Terra & Sky.

R

Им се допаѓа и на купувачите