.

.

Машки Профил Кралската Кентаки Диви Мачки Голема И Висока Руно Целосна Патент Јакна

Машки Профил Кралската Кентаки Диви Мачки Голема И Висока Руно Целосна Патент Јакна

DEN 899.84
Износ

Ставете го вашиот фандом За Диви Мачки Во Кентаки на целосен екран со додавање на оваа профилна јакна со полн патент во вашата ротација. Се одликува со везена тимска графика на предната и задната страна, како и раглански ракави во боја на тимот со детали во контрастна боја. Ткаенината од руно гарантира дека овој врв со средна тежина ќе ви помогне да бидете топли и удобни додека ги расположувате Дивите Мачки Од Кентаки за победа. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Апликација за везена ткаенина. Материјал : 100% Полиестер. Пуловер. Официјално лиценциран. Лесна јакна погодна за благи температури. Везена графика. Увезени. Машинско перење, сува сува ниска. Долг ракав. Марка : Профил. Два предни џебови. Раглан ракави. Руно поставата. Потсмеваат вратот.

R

Им се допаѓа и на купувачите