.

.

Нови 8 Таупе Риверленд Плантер Со Прицврстена Чинија Лесно Разбирлива Ф

Нови 8 Таупе Риверленд Плантер Со Прицврстена Чинија Лесно Разбирлива Ф

DEN 2.67
Износ

8 " Таупе Риверленд Жардиниер Со Прицврстена Чинија Лесно Разбирлива Одозгора И Лесна За Движење Конструирана Од Мешавина Од Поли Смола За Да Се Обезбеди Издржливост Прицврстениот Послужавник Ги Штити Вашите Подови И Овозможува Удобна Дренажа, Додека Финишот Заштитен СО УВ Ги Прави Идеални за Внатрешно или Надворешно Садење. Нов 8" Таупе Риверленд Плантер Со Прицврстена Чинија Лесно Разбирлива Ф.

R

Им се допаѓа и на купувачите