.

.

Блескави Колекција Круг Бел Дијамант Хип Хоп Ладен Шраф Обетки Обетка За Унисе Во 18к Розово Злато

Блескави Колекција Круг Бел Дијамант Хип Хоп Ладен Шраф Обетки Обетка За Унисе Во 18к Розово Злато

DEN 729.76
Износ

Оваа неверојатна навртка обетки обетка е парче скапоцен камен кој сигурно ќе ве воодушеви Кој Е Изработен ВО 18к Розово Злато; Боја На Бел Дијамант : И-Ј Бел Дијамант Вкупна Тежина : 0,20 Карат; Должина На Производот сите дијаманти се Пенливи и 100% Природни. Сите наши производи ќе вклучуваат кутија за подароци; Број На Модел : K6730-18kr ставка е помала од она што се појавува на фотографијата; Фотографијата е зголемена за да покаже детали. Кога станува збор за давање подароци, секогаш ИМА ДИЈАМАНТ бидејќи значи "ЗАСЕКОГАШ"; затоа направете го ова крајна идеја за подароци за Накит За Мажи нашите производи се поддржани од неверојатна услуга за клиенти и нудиме гаранција за враќање на парите за 30 дена. 90 Дена Гаранција-стоиме зад нашите производи; ве Молиме прочитајте ја нашата страница за нас за повеќе информации.

R

Им се допаѓа и на купувачите