.

.

Фанк Рејв Колаж Дуксери Со Качулка Мажи Жени Пуловер Со Долги Ракави Пејачка Мерч

Фанк Рејв Колаж Дуксери Со Качулка Мажи Жени Пуловер Со Долги Ракави Пејачка Мерч

DEN 575.84
Износ

Детали за големината : можете исто Така да ја изберете вистинската големина според вашата висина (см) и тежина (кг) според нашата табела со големини,на следната слика од облеката!!. Size : XXS,Bust : 86cm,Length : 63cm,Shoulder : 39cm,Sleeve : 58cm Size : XS,Bust : 92cm,Length : 65cm,Shoulder : 41cm,Sleeve : 60cm Size : S,Bust : 98cm,Length : 67cm,Shoulder : 43cm,Sleeve : 62cm Size : M,Bust : 104cm,Length : 70cm,Shoulder : 45cm,Sleeve : 64cm Size : L,Bust : 110cm,Length : 73cm,Shoulder : 47cm,Sleeve : 66cm Size : XL,Bust : 116cm,Length : 76cm,Shoulder : 49cm,Sleeve : 68cm Size : 2 XL,Bust : 122cm,Length : 79cm,Shoulder : 51cm,Sleeve : 70cm Size : 3 XL,Bust : 128cm,Length : 81cm,Shoulder : 53cm,Sleeve : 72cm Size : 4 XL,Bust : 134cm,Length : 83cm,Shoulder : 55cm,Sleeve : 74cm. Големина : таа е помала од големината НА САД, ве молиме изберете 1-2 големина нагоре. Материјал : Полиестер,Мек,Дише,Удобенсезона : Зима,Aut, Пролет : Жени, Мажи Удобен Материјал : Изработен со меки и дише материјали, овој Дуксер е дизајниран за удобност во текот на денот. Лесно За Перење : материјалот што може да се пере Во Машина го прави брз и лесен за чистење, така што можете да ја носите омилената качулка повторно и повторно. Уникатен Дизајн : Уникатното печатење додава допир на уникатност во вашата гардероба. Привлечниот дизајн е совршен за секој што сака да даде изјава во својот моден избор. Долг Ракав : Долгите ракави обезбедуваат дополнителна покриеност и топлина, совршени за поладни денови. Совршено Вклопување : дуксерот е достапен во различни големини за да се обезбеди совршено вклопување и за мажи и за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите