.

.

Mrigtriles Дами Модерен Секојдневен Долг Ракав Печатени Круг Вратот Дуксер Врвот

Mrigtriles Дами Модерен Секојдневен Долг Ракав Печатени Круг Вратот Дуксер Врвот

DEN 3.33
Износ

Дами Модерен Секојдневен Печатен Дуксер Со Кружен Врат Со Долг Ракав Топвоменска Мода Секојдневен Печатење Со Долг Ракав Кружен Пуловер На Вратот Топ Блузегендер : женска јака : о-материјал за вратот : Тип На полиестерпетер тип : стил на печатење : мода, лежерна должина на ракавот : Пакет со Долги Ракави вклучуваат : 1 компјутер горни карактеристики : 1.Модниот дизајн ве прави попривлечни2.Одлично за секојдневен, дневна забава или фотографија, сигурен сум дека ќе ви се допадне it3.It изработен е од висококвалитетни материјали,меко чувство на рака, доволно издржлив,нема никаква штета на вашата кожасе молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење,благодарам за разбирањето ! (1 инч = 2,54 см)Внимание плз : Ако вашето тело предлагаме избор на поголема големина, благодарам и посакувам убав ден !Size Bust Shoulder Sleeve Length S110cm/43.31"51cm/20.08"62cm/24.41"70cm/27.56"M116cm/45.67"53cm/20.87"63cm/24.80"72cm/28.35"L122cm/48.03"55cm/21.65"64cm/25.20"74cm/29.13"XL128cm/50.39"57cm/22.44"65cm/25.59"76cm/29.92"XXL134cm/52.76"59cm/23.23"66cm/25.98"78cm/30.71"XXXL142cm/55.91"61cm/24.02"67cm/26.38"80cm/31.50" Size : SBust : 110cm/43.31"Shoulder : 51cm/20.08"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 70cm/27.56"Size : MBust : 116cm/45.67"Shoulder : 53cm/20.87"Sleeve : 63cm/24.80"Length : 72cm/28.35"Size : LBust : 122cm/48.03"Shoulder : 55cm/21.65"Sleeve : 64cm/25.20"Length : 74cm/29.13"Size : XLBust : 128cm/50.39"Shoulder : 57cm/22.44"Sleeve : 65cm/25.59"Length : 76cm/29.92"Size : XXLBust : 134cm/52.76"Shoulder : 59cm/23.23"Sleeve : 66cm/25.98"Length : 78cm/30.71"Size : XXXLBust : 142cm/55.91"Shoulder : 61cm/24.02"Sleeve : 67cm/26.38"Length : 80cm/31.50" Табела Со Големини : Големина : С Биста : 110см/43.31 "Рамо : 51см/20.08" Ракав : 62см/24.41 "Должина : 70см/27.56" Големина : М Биста : 116см/45.67" Материјал : Лесен,дише,удобен, мек и пријателски за кожата. Изберете од различни различни дизајни за печатење за да го покажете вашиот уникатен стил. Овој лежерен се одликува со тенок фит и стилски изглед, што може подобро да ја покаже вашата фигура. Совршено е носено со слаби фармерки или хеланки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони. Повод : Погоден за канцеларија, бизнис, шопинг, средба со пријатели, запознавање, заминување, улица, секојдневна облека и секоја пригода.И одлично за сите сезони, без разлика дали е во замрзнато утро или ладна ноќ,секогаш можете да додадете палто надвор за да се загреете.Различни натпревар ви дава различен стил.

R

Им се допаѓа и на купувачите