.

.

Менс Savот Палто Заштеди Слободно Време Готски Капут Средновековна Стоечка Јака Суд Облека Стоечка Јака Ретро Тенок Капут, Беж

Менс Savот Палто Заштеди Слободно Време Готски Капут Средновековна Стоечка Јака Суд Облека Стоечка Јака Ретро Тенок Капут, Беж

DEN 815.84
Износ

Ироинид Менс Savот Палто Заштеди Слободно Време Готски Капут Средновековна Стоечка Јака Суд Облека Стоечка Јака Ретро Тенок Капут, Беж Карактеристики : 1. Карактеристики : секојдневна кошула, краток ракав, ревер, копче, Моден дизајн, пролет, лето и зимска кошула.2. ткаенина : оваа кошула е направена од ткаенина. Тој е лесен, не се намалува, не избледува, апсорбира и ја отстранува потта.3. Дизајн : хавајската цветна кошула без ракави има уникатен крој, лабаво вклопување, лабави пазуви, тркалезен врат, мека и дише ткаенина, удобна и неограничена.4. Појавување : целиот овој елек е елек што ве придружува во текот на летото и уживајте во него. Погоден е за совпаѓање со јакна, кардиган, шорцеви, секојдневни спортски панталони и Товарни панталони во пролет, лето и зима.5. Ве молиме запомнете : хемиско чистење, перење, миење машини за ладна вода/миење раце. Измијте ги рацете со ладна вода или нежно исчистете ја машината/не избелувајте/сушете на воздух. Нашата облека е наменета За Азијци, што значи дека е помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, која може да бидат наши слики или описи.Сезона : Пролет/Aut/Зима : Малеокација : Фестивали, играње улоги, настапи, сценски материјал : должина на волнена ткаенина : Долги ракави Тип На шема : Печатен Стил : Ретроспективен : Соодветна Дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете миење или сушење ќе добиете : 1 Машка Наметка Ироинид Машки Savот Палто Заштеди Слободно Време Готски Капут Средновековна Стоечка Јака Суд Облека Стоечка Јака Ретро тенок капут,беж. Добар квалитет и прифатлива цена. Меката ткаенина не и штети на вашата кожа и е удобна за носење. Удобно, слободно време и стилски. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 123см/48.43 "Ракав : 65см/25.59" Рамо : 49см/19.29 "Должина : 101см/39.76". бомбардер јакна мажи. црна јакна со патент. машка јакна. машки тексас јакни. бомбер јакна.

R

Им се допаѓа и на купувачите