.

.

Летен Клиренс Фустани под 10 долари. Жените Повик V-Вратот Долги Ракави Половината Копчиња Печатење Лабава Облека

Летен Клиренс Фустани под 10 долари. Жените Повик V-Вратот Долги Ракави Половината Копчиња Печатење Лабава Облека

DEN 3.33
Износ

Жените Повик V-Вратот Долги Ракави Половината Копчиња Печатење Лабава Фустанкарактеристики : 1. Фустанот со среден и долг ракав го прифаќа дизајнот На Вратот V, истакнувајќи ја деликатната линија на вратот. 2. Овој печатен фустан со голем раб прави вашите нозе да изгледаат долго. Пролет и лето ракав фустан нагласува вашиот елегантен темперамент. 3. Женскиот фустан ја разубавува фигурата и покажува облини. 4. Женскиот фустан може да биде поврзан со чевли со високи потпетици за да создаде неверојатен изглед. 5. Женски печатени фустан партија, дневно, коктел партија, свечена, свадба, датум, одмор, патување, танц, итн. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,Моден.Должина на ракавот : Долги Ракави : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1пц Жените Се Облекуваатголемини.Usukeubustsleevellengthlarge81238101cm/39.76"61cm/24.02" 127cm/50.00 " Големина : LSize. : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 101cm/39.76 "Ракав : 61cm/24.02" Должина : 127cm/50.00 " 2023 Летен Клиренс Фустани под 1 10.00. Фустани под 10 долари, Фустани За Жени. Женски Плус Големина Клиренс Фустани. Жените Плус Големина Дозвола 5 5. ●Материјал● : материјалите за облека НА JINMGG се многу удобни. Ве молиме бидете сигурни дека обезбедуваме висококвалитетна услуга! Доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не!-Тоа е многу меко, удобно, растегливо, со мала тежина. Ве натера да уживате во стилот на ветре. ●Натпревар и пригода : облеката на ЏИНМГГ всушност можете да ја носите цела година. Тоа може да се користи како покритие натпревар со било шорцеви во летниот одмор. Изгледа слатко со јакна од фармерки во пролет и fall или слој со шал, долг кардиган и џемпери во зима. и, исто така, може да се носи како летен секојдневен фустан со туника за нишање за купување, низ куќата и сл. Покрај тоа : ако сакате да бидете се чини дека имате добра форма, можете да ја спарите со појас за половината за тоа. Женска фустани царинење, женска фустани царинење под $10, царинење фустани, плус големина фустани царинење, женска макси фустани царинење под $12, царинење на жените фустани, дами фустани царинење $5, женски фустани дозвола продажба, помлад фустани царинење под $10, девојка фустани царинење под $10, женска плус големина фустани царинење $5, женска плус големина фустани царинење под $10. Фустани за жени 2023, летни фустани за жени 2023, пролетни фустани за жени 2023, планер 2023-2024, книги бестселери нови изданија 2023, класа за дипломирање украси од 2023 година, фустани за жени 2023 свадба гостин. Летни фустани за жени 2023, летни фустани за жени, летен фустан, летни врвови за жени, летни облеки за жени, летни фустани, сандали за жени облечени лето, летни врвови, женски летни врвови, ромпери за жени лето, женски летни фустани, фустани за сонце жени лето секојдневно.

R

Им се допаѓа и на купувачите