.

.

Гзхс Тапациран Беж Платформа Кревет Со Поддршка Дрво Летва Во Кралицата

Гзхс Тапациран Беж Платформа Кревет Со Поддршка Дрво Летва Во Кралицата

DEN 2079.84
Износ

ГЗХС ви посакува добредојде! Главно се занимававме Со Дома, Канцеларија, На Отворено, Спортски производи итн. За да обезбедиме производи со висок квалитет и ниска цена и ефикасни услуги, подобро задоволство на клиентите е целта на нашата компанија. . Тапациран Постелнина Платформа Кревет, Кралицата Големина . Овој прекрасен Тапациран Кревет на Платформа има тафтувана тапацирана глава со копчиња што додава современ шик изглед во вашата спална соба и исполнета со густа пена за да додаде дополнителна удобност.Цврста конструкција на дрвена рамка и дрвен систем за летви за да додадете дополнителна стабилност и безбедност. Не треба да ја купувате пружината на кутијата бидејќи овој двоен кревет е опремен со 10 летви. . Спецификации : . Тип На Ставка : Постелнина Платформа Кревет . Боја : Беж / Сива . Материјал : Борово Дрво+Иверица . Големина На Креветот : Двојна Големина . Димензии : 85.8 "L x 63" W x 39.8 " H . Нето Тежина : 77,2 КИЛОГРАМИ . Капацитет на тежина : 500 фунти . Препорачана Дебелина На Душекот : 8" . Број На Летви : 10 . Собранието Е Потребно : Да . Пакет Листа : . 1 х Кревет . 1 х Настава. Забелешка : . 1, користено Е Рачно мерење, може да има некоја разумна грешка. 2, Предметите може малку да се разликуваат од фотографијата во однос на бојата поради осветлувањето или екранот на вашиот монитор [Елегантен Дизајн] Тапациран во полиестер исполнет со пена за привлечно чувство, вклучената глава може да се пофали со детали со копчиња што додаваат допир на визуелна текстура. На секоја просторија и дава искра на стил што е модерна и безвременска. [Цврста Конструкција] структурата на креветот е изработена од висококвалитетно цврсто борово дрво, така што креветот е цврст и издржлив. [Стабилност] Десет рамномерно распоредени, ребра од цврсто дрво природно се вклопуваат во веќе цврстата рамка за да дадат дополнителна поддршка за заземјување што обезбедува стабилност и дел од умот. Уживајте во многу долги години релаксација и семејна забава, безбедна во овој прецизно дизајниран кревет на дрвена платформа. [Здравје И Удобност] не е потребна пролетна кутија, и без потреба од основа. Едноставната, но елегантна дрвена рамка е цврста и доаѓа со летви за дополнителна поддршка и обезбедува слободно движење на воздухот околу вашиот душек за да го одржува свеж во годините што доаѓаат. [Димензии И Склопување] Вкупна Димензија На Производот : 85,8 "Л х 63" В х 39,8 "Х. Внатрешни димензии : 81,1" Л Х 61 " В. Потребно е едноставно склопување, обезбедени се јасни и детални упатства и сите потребни алатки. Тапациран Постелнина Платформа Кревет, Кралицата Големина, Беж.

R

Им се допаѓа и на купувачите