.

.

Рк Контрола Рака И Топката Заеднички Собранието Одговара изберете: 2003-ХОНДА СПОГОДБА, 2004-АКУРА TSX

Рк Контрола Рака И Топката Заеднички Собранието Одговара изберете: 2003-ХОНДА СПОГОДБА, 2004-АКУРА TSX

DEN 5600.00
Износ

Мог премиум контролните краци за странски и домашни таблички со имиња се дизајнирани за структурна цврстина и заштита од корозија. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ прецизни толеранции за лесна инсталација и усогласување на управувачот што ви дава совршено вклопување веднаш надвор од кутијата. ВИСОКО ПРЕЦИЗЕН ИНЖЕНЕРИНГ Оптимизирани чаури за тивко работење и отпорност на абење, сол, нечистотија на патот и масла. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ Достапни за странски и домашни таблички со имиња. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ Достапни за странски и домашни таблички со имиња. Долг ЖИВОТ обликот На обетка со Топка обезбедува животен век на замор, компензира за попуштање и суспензија и додава дополнителен замав кога ви треба. ПОДОБРЕНА СТРУКТУРНА ЈАЧИНА Термичка обработка за да одговара или надмине ое барања за да се спречи предвремено откажување. Moog RK620617 Контрола Рака И Топката Заеднички Собранието. Moog RK620617 Контрола Рака И Топката Заеднички Собранието. Moog RK620617 Контрола Рака И Топката Заеднички Собранието. Одговара Изберете : 2003-2007 ХОНДА СПОГОДБА 2004-2008 АКУРА TSX и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите