.

.

С. Поло Асн. Машко руно целосна поштенска качулка

С. Поло Асн. Машко руно целосна поштенска качулка

DEN 384.00
Износ

Удобна, качулка со средна тежина во мек памук што е совршено за лов и подалеку. САД Поло Асн. Машки руно целосна патент-качулка слоеви над вашата омилена мета за без напор надвор од долниот изглед, и со пријатна термичка аспиратор, ќе ве задржи топло кога ќе се намалат температурите. Моделот е приближно. 6 '1 "Носење големина M. Дарежлива силуета за лесно вклопување. Карактеристики на мало везено лого на левото градите. Аспиратор за влечење со термичка постава; долги ракави. ладно. увезено.

R

Им се допаѓа и на купувачите