.

.

Вуе втор ветер реверзибилен памучен ватенка сет

Вуе втор ветер реверзибилен памучен ватенка сет

DEN 3.33
Износ

Дизајнот со висока мода се среќава со имагинативен и спонтан стил со сет на ватенка со реверзибилен ватенка на Вуе Втор ветер. Оваа шармантна ватенка има тема за едриличар и островски акварел. Обратното се одликува со сликарски ленти во координативните бои. Vue Втор ветер реверзибилен памучен ватенка сет : Мерки за близнаци со ватенка 68 "x 86" и вклучува еден срам од 20 "x 26". Кралицата ватенка мерки 90 "x 90" и вклучува две шум од 20 "x 26". Кинг ватенка мерки 102 "x 90" и вклучува две шум од 20 "x 36". 100 проценти памук. Машина за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите