.

.

За Ајкула ИЗ862Х Извиз Стратос Рачна Правосмукалка Додатоци Филтер

За Ајкула ИЗ862Х Извиз Стратос Рачна Правосмукалка Додатоци Филтер

DEN 0.67
Износ

Карактеристики : * сосема нов и квалитетен*Изработен од висококвалитетни материјали, потрајни*Извонредни и деликатни, многу усогласени со опремата*Помага во чистење на правосмукалката и го прави вашиот животен стил поздрав*Помага да не држите подалеку од домашна прашина, полен и спори на мувла*Лесен за инсталирање за да можете да продолжите со чистење што е можно поскоро*Вакуумски Дел Xpsmfiz700 И XFFKIZ700*Компатибилен со for Shark IZ862 H из840 из800 стратос безжичен вакуум. Содржина на пакетот : 2x пост филтерноте : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Висококвалитетен производ, секој процес е строго имплементиран во согласност со стандардите на процесот. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Секој клиент може да ужива во поврат од 30 дена За Оштетени / Квалитетни Проблеми. Ако имате какви било прашања,слободно контактирајте не,ние ќе ви го решиме.

R

Им се допаѓа и на купувачите