.

.

Нога Авенија Женски Плус Големина Месечината Лилјак Костим

Нога Авенија Женски Плус Големина Месечината Лилјак Костим

DEN 3.33
Износ

Има толку многу одлични ноќни предатори за избор, па како може некој да знае како да се облече? Моќниот тигар е очигледен избор, со своите иконски ленти и неговата репутација дека е едно од најубавите суштества на планетата. Друг добар ќе биде прекрасниот був, толку полн со мудрост и способност да лета и да се лизга тивко. Но, најдоброто ноќно суштество е, се разбира, скромниот лилјак. Ова прекрасно животно ги јаде оние досадни комарци што сите ги мразиме, како и други бруто инсекти. Прави симпатично крцкање додека лета наоколу користејќи ја својатаchолокација за да го забележи својот плен, така што и тоа е прилично кул. Но, најдобриот дел е тоа што тие спијат долго време. Ако некогаш ви треба изговор за дремка, овој костим дава совршена причина : Ви треба само малку дремка! Од сите видови лилјаци што можете да бидете, Женскиот Костим За Месечева Светлина го обезбедува најдобриот. Овој фустан со качулка со вградени крилја има одлични виолетови моменти на крилјата и ушите, кои ја претставуваат месечевата светлина што сјае на лилјакот. Сепак, уште поимпресивна е чистата удобност на оваа мека, топла ткаенина, која се чувствува како да сте завиткани во омиленото ќебе кога ја носите. Ќе бидете среќни како лилјак! Ако барате совршено удобен и стилски костим за лилјаци, ова е оној за вас. Ги има сите карактеристики што ќе направат да се чувствувате одлично, без сета потреба да јадете бубачки и да се вртите цела ноќ. Бидете жената лилјак што отсекогаш сте сакале да бидете кога го носите овој костим! 100% полиестер. Руно фустан костим. Фустанот има прикачена хауба со уши и крилја.

R

Им се допаѓа и на купувачите