.

.

За iPhone Pro Ma Магнетни Случај Фау Дрво Текстура Тешко Случај Со Преклопен Kickstand Сите Инклузивно Заштита На Објективот Шок Отпорни Заштитни Случај за iPhone Pro Макс, D

За iPhone Pro Ma Магнетни Случај Фау Дрво Текстура Тешко Случај Со Преклопен Kickstand Сите Инклузивно Заштита На Објективот

DEN 399.04
Износ

Изработен со текстура на вештачко дрво, овој случај додава допир на елеганција и стил на вашиот уред. Тврдиот компјутерски материјал обезбедува сигурна заштита од секојдневни испакнатини, гребнатини и случајни drops.It исто така, доаѓа со преклопен штанд, што ви овозможува да уживате во бесплатно гледање на вашите омилени видеа, филмови и видео повици. Прилагодете го држачот за удар на саканиот агол за удобно и практично искуство.Со својата сеопфатна заштита на објективот, сега можете да се збогувате со грижата за гребнатини на објективот на фотоапаратот. Подигнатите рабови околу објективот не обезбедуваат директен контакт со површините, додавајќи дополнителен слој на одбрана од оштетување.Никогаш не правете компромис за безбедноста и стилот на вашиот мобилен телефон. Изберете Го Магнетното Куќиште ЕЛЕХОЛД Футрола Со Текстура На Вештачко Дрво Тврдо Куќиште ЗА КОМПЈУТЕР со Преклоплив Држач за Удар за врвен мир на умот и Супериорна Заштита Магнетен Држач само дизајн за i Phone 13 Pro Max. Висококвалитетното заштитно куќиште обезбедува заштита од гребење и агол, избран висококвалитетен компјутерски материјал, удобен, издржлив, подобра заштита, попрефинет изглед и непречена употреба. Подигната усна ја штити вашата камера. Подигнатите рабови на предниот и задниот агол го штитат екранот на телефонот од гребнатини на површината. Моќна Магнетна Сила : оваа магнетна кутија за телефон може да биде добро компатибилна со оригиналниот Полнач За Apple magsafe. Функцијата Kickstand е погодна за гледање филм или видео-разговор, давајќи ви слободно искуство со рацете.

R

Им се допаѓа и на купувачите