.

.

Трагер Пелети Скари Ограничено Издание Турција Дрво Пелети Со Саламура Комплет

Трагер Пелети Скари Ограничено Издание Турција Дрво Пелети Со Саламура Комплет

DEN 3.00
Износ

Крајната денот на Благодарноста турција започнува со Ова Ограничено Издание Турција Мешајте Пелети Од Тврдо Дрво Со Скари Со Пелети Трагер. Ова е занаетчиска мешавина од целосно природни дрвени предмети со акцент На Јавор И Хикори со навестување На Рузмарин. Мешавината Од Мисирка на трагер ќе го подигне вкусот на вашата мисирка без разлика дали е печена или бавно пушена. Оваа торба содржи И Комплет Саламура На Трагер за да ви помогне да ја готвите најсочната, највкусната птица што некогаш сте ја имале. Ограниченото издание на трагер вкусови на пелети содржи уникатна мешавина од премиум Американски дрвени предмети кои беа внимателно избрани од нашиот тим на реномирани мајстори и готвачи на јама. Секој елемент беше рачно избран за да го подобри вкусот на вашата храна и да ви помогне да создадете оброци што никогаш нема да ги заборавите. Ограничено издание, целосно природна мешавина од пелети од тврдо дрво. Измешајте со Јавор И Хикори со навестување На Рузмарин. Вклучува Портокал Саламура И Турција Бришење Комплет. Изработени Од трагер готвачи и јама мајстори. Врвен квалитет. Чиста изгореница, ниска пепел. Нема врзива. 18лб торба за повторно затворање.

R

Им се допаѓа и на купувачите