.

.

Ступел Индустрии Далечни Океански Карпи Изгрејсонце Крајбрежна Фотографија Уметност Со Црна Рамка Печатење Ѕидна Уметност

Ступел Индустрии Далечни Океански Карпи Изгрејсонце Крајбрежна Фотографија Уметност Со Црна Рамка Печатење Ѕидна Уметност

DEN 785.28
Износ

Додадете димензија во секоја просторија со нашите Уметнички Дела Во Рамка Со текстура. Нашите уметнички дела во рамка се безбедно монтирани во рамка од зрно дрво со дебелина од 1,5 инчи и подготвени за закачување. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Покрај тоа, треба да ги проверите нашите преголеми опции ако сакате изјава. Димензии : 16 х 1.5 х 20 Врамени. Врамените Големини На Giclee Вклучуваат Стандардни : 11 x 1,5 x 14 Големи : 16 x 1,5 x 20 Преголеми : 24 x 1,5 x 30. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Монтираните бои на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Уметничкото Дело Се Однесува На : Природа, На Отворено, Небо, Хоризонт, Море, Вода, Плажа, Брег, Крајбрежје, Сценографија, Земја, Изгрејсонце, Океан, Зајдисонце. Дизајн Од Денис Фрајтс.

R

Им се допаѓа и на купувачите