.

.

Вистински 2ct Круг Намалување Дијамант Менс Кластер Класичен Годишнината Ангажман Прстен Солидна 14k Роза, Бело Или Жолто Злато GH SI1

Вистински 2ct Круг Намалување Дијамант Менс Кластер Класичен Годишнината Ангажман Прстен Солидна 14k Роза, Бело Или Жолто Злато

DEN 1007.84
Износ

Вистински 2ct Круг Намалување Дијамант Менс Кластер Класичен Годишнината Ангажман Прстен Солидна 14k Роза, Бело Или Жолто Злато GH SI1. Овој Прекрасен Прстен се одликува Со Природен, А Не Подобрен2ктв вкупно дијаманти. Произведено во САД, сосема ново по нарачка. 14к Роза, Бела Или Жолта Златна Големина (7-14). Вклучена Е Проценка. Април Раѓање Камен. Ние произведуваме и дизајнираме накит-ве Молиме контактирајте не ако има некои посебни барања (Сопствени Дизајни, Големини На Прстени, различни варијации на камења или други спецификации) и ние ќе ви се вратиме Што е можно поскоро Поставени Со Природни, А не Подобрени Дијаманти. Произведено во САД. Изработено Во Цврсто Злато Од 14к.

R

Им се допаѓа и на купувачите